ZNAJDŹ W PROGRAMIE
Oddaj głos na Dwa Brzegi

2013|08|13

Dziękując za piękną tegoroczną edycję Dwóch Brzegów, chcemy zachęcić Was, a poprzez Was wszystkich miłośników Festiwalu, do internetowego głosowania na najlepszy produkt turystyczny województwa lubelskiego w kategorii Wydarzenie.

Wspomóżcie nasze działania. Udowodnijcie jeszcze raz, że nas lubicie. To w tym roku było Was na Festiwalu o 30% więcej!

Konkurs trwa do 19 sierpnia. Aby zagłosować nie trzeba wypełniać żadnej ankiety. Wystarczy wejść na poniższą stronę i kliknąć na Festiwal Dwa Brzegi.

www.lrot.pl/index.php?start=sonda&action=pokazWyniki&pol_id=5

Aktualnie trwa regionalny etap konkursu – zwycięzcy będą walczyli o certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej (w etapie ogólnopolskim). Laureaci etapu regionalnego otrzymają rekomendację LROT do etapu ogólnopolskiego konkursu, który przeprowadzi Polska Organizacja Turystyczna oraz otrzymają nagrody rzeczowe. Podmioty biorące udział w Konkursie objęte zostały również promocją w mediach regionalnych i w Internecie. Patronat medialny nad Konkursem objęli: Dziennik Wschodni, TVP Lublin oraz Radio Lublin. Nagrodą główną w Konkursie, ufundowaną przez POT dla produktu turystycznego, który zostanie wyróżniony „Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej”, będzie kampania promocyjna w kraju o wartości nie mniejszej niż 100 000 PLN.

Dla Was to tylko chwila. Dla nas ogromne wsparcie i możliwość jeszcze większej promocji festiwalu. Z góry dziękujemy za każdy głos.